Restoran Otomasyon Sistemi

Çalışma şeklinize uygun en iyi çözümleri sizin için sunuyoruz!

HIZI SEVİYORUZ

Hızı Severiz. Müşterilerinize servis yaparken en çok ihtiyacınız olanın hız olduğunu biliyoruz. Size asla aksaklık yaşatmayız!

TAM İSABET

Çalışma şeklinize uygun en iyi çözümleri sizin için sunuyoruz!

HEP YENİYİZ

Belirli aralıklarda sunduğumuz ücretsiz güncellemerden faydalanın. Bunun için tecrübeli ekibimize teşekkür ediyoruz.

MUTFAKPOS® HAKKINDA

Yeni nesil restoran yönetim sistemi MutfakPos ile tanışın. Alanındaki en modern ve kullanışlı tasarımı ile hızınıza hız katın. Dokunmatik ekranlar için geliştirilmiş basit ama etkili kullanışıyla size çok kolaylık sağlayacaktır. MutfakPos o kadar basit ki kendiniz bile kurulumu yapabilirsiniz. İsterseniz sunduğumuz hizmetlere bir göz atalım.

NEDEN TERCİH
SEBEBİYİZ

Bir sistemin kullanışlı olması onu yeterli kılmaz ve biz bunun farkındayız. Her müşterimiz için sunduğumuz satış sonrası hizmetlerimiz ile her türlü ihtiyacınızda yanınızdayız. Bizden aldığınız ürünler için 12 ay boyunca VIP garanti servisimizden yararlanın.

GARANTİ

MutfakPos sistemini donanımla beraber aldığınızda özel müşteri servisimizden yararlanmış olursunuz. Arzu ederseniz oluşabilecek her türlü arızada destek hizmetimiz ile biz size geliyoruz.

DESTEK

Her satılan sistemimiz ile gelen ücretsiz eğitim hizmetimiz ile iki saat gibi kısa bir sürede tüm kullanım şeklini öğrenebileceğiniz sadelikte bir sistem.

MODERN

Günlük hayatımız bile çok hızlı bir değişim içindeyken, MutfakPos gibi bir sistemin değişmemesi mümkün değil. Herzaman yeni içeriğimiz ile size son trendleri sunuyoruz.

EN KULLANIŞLI
RESTORAN SİSTEMİ

Muhtemelen diğer birçok restoran otomasyon sistemi gördünüz ama MutfakPos bunların çok daha ötesindedir. Otomasyon sistemi iş akışınıza yük değil öncülük etmelidir. MutfakPos sistemi ile artık çalışanlarınız işlerini zevk alarak yapacaklar.

Her Yerdeyİz

MutfakPos restaurant sisteminin kullanılabileceği o kadar çok yer varki, en popüler olanlardan sadece bazılarını sizinle paylaşmak istiyoruz. Aslına bakarsanız bizi her yerde kullanabilirsiniz.

Pizza

Pizza dükkanı mı işletiyorsunuz? Siparişlerde malzeme seçenekleri ile kolaylık sağlayın!

Cafeteria

Herkes farklı tatlardan hoşlanır. Size düşen bunu mutfağa doğru şekilde iletmektir!

Kurye Siparişi

Siparişlerinizi kurye ile mi gönderiyorsunuz? Sizin için bir çalışma planımız var!

Fast Food

Kuyrukları kimse sevmez. Sipariş girerken hiç vakit kaybetmeyin. Biz en hızlısıyız!

Mobil Stand

Satışlarınızı paket usulü mü yapıyorsunuz? Sizi masalarla uğraştırmıyoruz!

Pastane

İnsanlar biraz keyif biraz da ambiyans için gelirler. Bizde fazlasıyla var!

Restaurant

İster lokanta ister restaurant. Nasıl olduğunuz hiç önemli değil. Eğer yemekse, o iş bizde!

Kilo İle

Izgara, fırın, kızartma yada çiğ. Kilo ile tartarak mı satıyorsunuz? Halinizden anlıyoruz!

ÖZELLİKLERİMİZ

Şu ana kadar sizi heyecanlandırdığımızdan oldukça eminiz. Daha da heyecan vericisi ise sunduğumuz bütün bu hizmetleri ücretsiz olarak deneme imkânına sahipsiniz.

YEMEK SEPETİ/

İnternet tarayıcısı üzerinden siparişlerinizi takip etmek yerine, tüm siparişlerinizi MutfakPos üzerinden kontrol edin. Hiçbir siparişiniz kaçmasın!

TRENDYOL YEMEK/

Trendyol ile siparişlerinizi ister kendi kuryeniz isterseniz Trendyol kuryesi ile göndermenin zevkini yaşayın.

SMS BİLGİLENDİRME/

Müşterilerinizle sıcak temasta olmanız onlara sunduğunuz lezzetleri herzaman hatırlamarına yardımcı olacaktır. BTK onaylı bu hizmeti müşterileriniz çok sevecek!

STOK TAKİBİ/

Sizin için malzemelerinizi takip eder, ne almanız gerektiğini ne zaman almanız gerektiğini size söyleriz.

PUAN SİSTEMİ/

Müşteriler küçük hediyeleri çok severler. Puan sistemi ile müşterilerin ödediği ücretlerden kendilerine küçük puanlar verin ve bu puanları bir sonraki ödemelerinde kullansınlar. Daha çok yemek, daha çok puan!

GETİR YEMEK/

Son zamanların gözde sipariş platformu! Kuryeniz olmasa bile MutfakPos sistemi üzerinden siparişlerini alın, Getir kuryeleri siparişinizi teslim etsin.

GOFODY/

Daha fazla kitleye ulaşmanız ve lezzetlerinizi paylaşmanız için GoFody sipariş kanalına katılın. Tüm sipariş işlemlerini otomatik yönetin.

PAKET SİPARİŞ/

Evinden çıkmak istemeyen ya da yoğun olan müşterilerinizi lezzetlerinizden mahrum bırakmayın. MutfakPos ile kurye süreçlerinizi en hızlı şekilde takip edin.

/ÇOKLU KULLANIM

Büyük yada kalabalık bir restoran mı işletiyorsunuz? İstediğiniz kadar kasiyer sistemini entegre olarak çalıştırabilir yoğunluğu kontrol altında tutabilirsiniz!

/MÜŞTERİ YÖNETİMİ

Her müşteri aynı tatlardan hoşlanmaz. Bazıları acılı, bazıları da yağlı sever. MutfakPos sizin için müşterilerinizin zevklerini öğrenir.

Sunduğumuz hizmetleri sonuna kadar kullanın. MutfakPos sistemini kullandığınızda bir daha bırakamayacağınızdan eminiz!

ARAYANI GÖR/

Telefondan sipariş alıyor musunuz? Arayan müşterilerinizin ismini ekranda görseniz ve onları isimleriyle karşılasanız nasıl olur? Bizce çok güzel olur.

SADELİK/

En güzel özelliklerimizden biri de, sunduğumuz birçok ileri düzey işlevselliklerin yanında, bunları en sade şekilde başarıyor olmamız.

GEÇ SİPARİŞ UYARISI/

Müşteri servislerinde en önemli etkenlerden birisi de zamandır. Bu işte zaman sizden yana değildir. Sipariş takibi size gecikebilecek siparişleri haberdar etsin.

VERESİYE HESAPLARI/

Veresiye hesapları firma hizmetleri için uygun bir çalışma yöntemidir. Firmaya ait personellerin yedikleri yemeklerin kayıtları tutulur ve açılan limiti hesaplar üzerinden haftalık yada aylık olarak faturalandırılırlar. Takibini de MutfakPos yapar.

/İNDİRİMLER VE EK ÜCRETLER

İstediğiniz zamanlarda belli siparişler için indirim uygulabilir yada müşterilerinize ufak sürprizlerde bulunabilirsiniz. Hepsi size kalmış. MutfakPos sizin için hazır bekler!

/RAPORLAMA

Gelecekte kullanacağınız en değerli silahınız geçmişte tutmuş olduğunuz kayıtlarınızdır. Olabilecek her türlü raporlamayı, istediğiniz şekilde kolaylıkla alın. Kolaylık derken çok ciddiyiz!

/GİDER YÖNETİMİ

Yaptığınız her ödeme MutfakPos tarafından kayıt altına alınır ve hiçbir zaman kasada eksik yaşamazsınız. Ayrıca bir ürüne fazla para öderseniz, size söyleriz!

/ÖDEME SEÇENEKLERİ

Farklı ödeme seçenekleri ile çalışabilirsiniz. Bunların kontrol sizin elinizde. Firma kartlarıyla ödeme alabilir, kayıtları bu şekilde tutabilirsiniz.

Bekleyin! Görsellerimize bakmayı unutmayın. Ama sizi çok heyecanlandırdıysak, MutfakPos sistemini şimdi indirebilir ve hemen denemeye başlayabilirsiniz. 5 dakikada herşey hazır!

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Sanırım yeteri kadar konuştuk! Kalanını MutfakPos yapsın. Sistemimizden çektiğimiz bazı görselleri size göstererek size nasıl çalıştığımız göstermek istiyoruz. Sistemimizin sizi cezbedeceğinden eminiz!

FİYATLARIMIZ

İster aylık isterseniz de yıllık ödeme imkanıyla hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Yeni kullanıcılarımız için 7 gün deneme imkanı sunuyoruz.

AYLIK

Sadece aylık ücret. Kullandığınız kadar ödeyin. Taahhüt yok.

Uzaktan İzleme

Yemek Sepeti

Getir Yemek

Trendyol Yemek

Go Fody

Kurumsal SMS

Sınırsız Müşteri

Sınırsız Ürün

Stok Takibi

Gider Takibi

350 TL

HEMEN İNDİR
%20 İNDİRİM

YILLIK

Ödemenizi yıllık olarak yapın, indirimli fiyatlardan yararlanın.

Uzaktan İzleme

Yemek Sepeti

Getir Yemek

Trendyol Yemek

Go Fody

Kurumsal SMS

Sınırsız Müşteri

Sınırsız Ürün

Stok Takibi

Gider Takibi

3.360 TL

HEMEN İNDİR

ÇOKLU ŞUBE

Tüm şubelerinizde mi kullanmak istiyorsunuz? Bizimle irtibata geçin ve özel fiyatlarımızdan yararlanın.

Mevcut özelliklerimiz dışında özel desteklerimizden faydalanın

İrtibata Geç

DESTEK

Sunduğumuz özellikleri size anlatabilmek için elimizden geleni yaptık ama her özelliğimizi burada gösterebilmemizin imkanı yok. İhtiyacınıza yönelik soruları bize iletebilirsiniz. Size yardımcı olmak bize mutluluk verecektir.!

BİZİ ARAYIN

 • Hafta içi her gün 9:00 ile 18:00 arasında müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz!
  0850 888 6835

CANLI DESTEK

Müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçin ve sormak istediklerinize hemen yanıt alın.

ZİYARET EDİN

 • Eğer arzu ederseniz, bizi yerimizde ziyaret edebilirsiniz. Bundan memnuniyet duyarız.

  Yıldırım Beyazıt Meydanı,
  Kemal Bengü Cad.
  Tekmen Ap. No.60 D.2 16230
  Osmangazi / BURSA

ŞİMDİ İNDİRİN

MutfakPos restoran sistemini ücretsiz olarak deneyin ve yeni nesil hizmetlerimizden faydalanın. Sistemimizi tam özellikleriyle kullanabilirsiniz. Beğeneceğinizden son derece eminiz. Son sürümü hemen indirin ve kullanmaya başlayın.

Java Yüklü Olmalıdır

Sistemin çalışabilmesi için bilgisayarınızda Java yüklü olmalıdır.
Eğer Java yüklü değilse, ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

BİZDEN HABERDAR OLUN

En yeni güncellemelerimizden haberdar olmak için listemize katılın. Asla gereksiz e-posta atmıyoruz. Sadece kayıtlı kullanıcılarımıza sunduğumuz indirimleri kaçırmayın!